سفارش تبلیغ
صبا

انتظار
قالب وبلاگ
خبرگزاری فارس: آمریکا قدرت درک دامنه تهاجمی ایران را ندارد/گزینه نظامی شما فقط مناسب روی میز است

حالا که بعد از این همه کوتاه آمدن در مذاکرات ژنو برای نشان دادن حسن نیت و اعتماد سازی تا تعطیلی فعالیت های هسته ای و راضی شدن به کمترین حد غنی سازی و و تعطیلی بخش های مهمی از فناوری هسته ای پیش رفتیم و جز کینه ورزی و فشار بیشتر دولت آمریکا و تهدیدات مکرر به حمله نظامی چیزی عایدمان نشد منتظر یک موضع قاطعانه از سوی دولت بودیم که نه تنها گرفته نشد بلکه رئیس جمهور محترم دم از عادی سازی روابط ایران و آمریکا می زنند.

اما در این میان مردی شجاع این نقص را جبران کرده و پاسخی دندان شکن به آمریکا داده که هر ایرانی با غیرتی از شنیدن آنم احساس غرور خواهد کرد؛ و آن چیزی نیست جز پاسخ هشدار آمیز سرلشکر جعفری به تهدیدات جان کری:

آمریکا قدرت درک دامنه تهاجمی ایران را ندارد/گزینه نظامی شما فقط مناسب روی میز است ادامه مطلب...
[ شنبه 92/11/5 ] [ 10:53 عصر ] [ مهدی مهدوی شعار ] [ نظر ]
روحانی در پاسخ به شبکه تلویزیونی RTS:
رییس جمهور ایران که برای شرکت در نشست اقتصادی "داووس" به سوئیس سفر کرده است،با شبکه تلویزیونی دولتی این کشور (آر.تی.اس) مصاحبه کرد.
امکان بازگشایی سفارت آمریکا وجود دارد/ دشمنی‌ها نمی‌توانند تا ابد ادامه داشته باشندبه گزارش مشرق، رییس جمهوری اسلامی ایران در حالی برای شرکت در چهل و چهارمین دور نشست اقتصادی "داووس" به سوئیس سفر کرده است که در ژنو کنفرانس صلح سوریه بدون حضور نماینده از کشور ایران برگزار شد. "روحانی" در این مصاحبه تلویزیونی در مورد احتمال گسترش روابط تهران – واشنگتن و بحران سوریه صحبت کرده است.

"حسن روحانی" رییس جمهور ایران معتقد است احیای مناسبات دیپلماتیک تهران و واشینگتن ممکن است. ادامه مطلب...
[ پنج شنبه 92/11/3 ] [ 10:55 عصر ] [ مهدی مهدوی شعار ] [ نظر ]

یک مناسبت جدید در تقویم ایران


[ سه شنبه 92/11/1 ] [ 2:3 عصر ] [ مهدی مهدوی شعار ] [ نظر ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

موضوعات وب
لینک دوستان
امکانات وب